Monday, September 25, 2006

Andaça yazdıklarım..

Gözde:
Sarı kız gülümsemesiyle hep dikkat çeker.Bir ışık vardı sende her girdiğim ortamda farkındaydın tüm insanlar.Seni küçümsemişim başlarda özür dilerim.Bana belki de her insanın yapacağı bir şeyler olduğunu öğreten bir insan olduğun için çok teşekkürler.

Safure Kayar:
Minik kız.Orda burada şurada karşıma çıktın.Hep o neşe dolu gülüşünle tüm okula ışığını saçtın.Belki de aynı sınıfta değildik ama yinede sevgin bizlere kadar ulaştı. Her şey için çok sağol.

Mesrule Işıklı:
Belki zamanında aynı kentte yaşadık ana farkında değildik. Antalya’da ilk seni konuşmandan tanıdım. Hep bir şeylerin peşinde bir şeyleri yetiştirme derdinde gördüm seni. Umarım yaşamında da istediğin her şey olur.

Gökhan Gür:
Çok zor birisin. Belki hiçbir zaman seni tam anlamıyla tanıyamayacağım. Ama o gülüşünle hep kendime yakın hissettim seni. Gökan’dın benim için. Ne kadar yoğun olsan da bizi bizimle yaşadığın için çok teşekkür ediyorum. Yaşamındaki hayaller bir gün biliyorum ki gerçeğe dönüşecek fakat bil ki bunların içinde birinde bende olacağım.

Ömer Bozali:
Belki bu okulda senden doğal ve içten birisini bulamam.Olduğu gibi görünen ve içi dışında olan birisin. Hep böyle hal olur mu? İnsanların senin hakkında ne düşündüğüne aldırış etme. Her insanın bu hayatta atacağı bir başarısı vardır. Ve sonra biliyorum ki en son sen vereceksin. Hep böyle kal.

Burçin Karabağ:
Canım. Seni anlatmak o kadar zor ki. Hayatımı seninle paylaştım. Her şeyimi biliyorsun ne diyebilirim ki daha fazla. Sen olmasan bu 4 yılım nasıl geçerdi bilemiyorum. Biliyorum hayatımızdan birçok insan geçti. Biz hep vardık olacağız da. Bir bakışınla ne demek isteğini biliyorum. Bazen kızsan da bana hiç kızmadım sana. İnan ki canımcım hayatta çok başarılı olacaksın. Kimsenin onayına ihtiyacın yok ve hep kendine güven olur mu? Birlikte insanları olduğu gibi kabul etmeyi öğrendik. O kadar kocaman bir yüreğin var ki bazen inanamıyorum, onu paylaştırırken yüzünde beliren gülümsemene de. Çocukların senin en büyük hazinen. Güzel gülüşün hiç yüzünden eksik olmasın Burçincim.

Deniz Kurt:
Deli kız belki de bu okulda sanatın en uçuğu sendin. Keşke herkes senin kadar modern bakabilse hayata. Umudunu hiç yitirme olur mu? Çünkü bazen bu ülkede sanat yapmak çok zor. Yinede hep farklı olacağını diğerleri içinden sıyrılacağında eminim. Belki çok zaman geçiremedik birlikte ama seni ger zaman sevdim.Sevgiler.

No comments: